Co ubrać na randkę?

Randka to szczególna okazja i co za tym idzie szczególna stylizacja. Każdy z nas chce wtedy wyglądać najkorzystniej, żeby zrobić wrażenie na drugiej osobie.

Stylistka Gosha Kusper szuka idealnych stylizacji randkowych zgodnie z tym o czym marzą kobiety, a czego potrzebują mężczyźni, żeby sprostać ich oczekiwaniom.

 

Jak wg mężczyzny wygląda idealny strój na randkę? Czym się kieruje wybierając ubrania na tę okazję? Na co przede wszystkim zwraca uwagę? Mężczyzna chce na randce wyglądać dobrze, ale jednocześnie czuć się wygodnie i naturalnie. Chce by jego strój nie krępował ruchów, a co za tym idzie był powodem dodatkowego stresu. Mężczyzna chce przede wszystkim uniknąć efektu przebrania i przestylizowania. To jest jedna z najczęstszych obaw u przedstawicieli płci brzydkiej. Uwzględniając te oczekiwania Gosha przygotowała trzy stylizacje na randki.

 

Pierwsza to poranny spacer w parku połączony z piknikiem. W tej stylizacji warto postawić na wygodę i komfort. Najlepiej sprawdzą się w tym celu szorty, zestawione z mokasynami i luźną koszulą, w której można podwinąć rękawy. Całość mogą dopełnić dodatki, bransoletka z rzemyków i kapelusz, gdy będzie świeciło słońce. Mężczyzna w tej stylizacji wygląda niezobowiązująco, ale jednocześnie modnie.

 

 

Kolejna stylizacja to spotkanie z ukochaną osobą w kawiarni i kinie. W tym przypadku GOShA poleca t-shirt z ciekawym nadrukiem do tego dopasowane spodnie i trampki, które mężczyźni uwielbiają. Jeżeli na zewnątrz zrobi się chłodniej warto mieć ze sobą kurtkę dżinsową, którą w razie potrzeby będzie można otulić wybrankę 

 

 

Trzecia stylizacja została utrzymana w konwencji klubowej. Najważniejsza rolę spełniają w niej marynarka i eleganckie buty wykonane z lakierowanej skóry, które przykuwają uwagę. GOShA zaproponowała ciemne spodnie i koszulkę z nadrukiem.

Charakteru całej stylizacji może dodac kolorowa poszetka. Stylistka radzi by wykonać ją z kawałka skóry, lub innego materiału, który akurat mamy pod ręką. Warto wziąć pod uwagę, żeby ten element był powtórzeniem jednego z kolorów, który występuje w stylizacji. Wtedy zestaw zyska bardziej nowoczesnego charakteru.

 

Media

Dodaj komentarz

Security code
Odśwież

Porady stylizacyjne: Małgorzata ,,GOShA'' Kusper

Jedna z pierwszych w Polsce personal shopper. Autorka warsztatów i programów stylizacyjnych dla firm, prowadzi szkolenia dla osobistych stylistów. Jako ekspert od wizerunku wypowiada się w TV, radiu oraz magazynach. Pracowała przy programie "Trinny i Suzannah ubierają Polskę" oraz przy licznych sesjach zdjęciowych. Prowadziła autorski program TV "Męska Szafa". Absolwentka szkoleń St. Martin's College w Londynie oraz London College of Fashion. 

Pomaga wydobywać osobowość przez ubranie. Jest kreatywnym praktykiem, potrafi rozpoznawać potrzeby i docierać do sedna. Wie, jak określić styl danej osoby, zespojony z tym, kim jest i co robi w życiu. Uczy jak robić dobre zakupy na miarę własnego portfela, aby wyglądać najlepiej, jak to możliwe. Tworzy ciekawe programy stylizacyjne i umie skupić uwagę audytorium. Umie przekazywać wiedzę i lubi się nią dzielić. Osoby prywatne, firmy oraz media, z którymi współpracuje cenią wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie, z jakim pracuje.