O mnie

Małgorzata Kusper - właścicielka firmy GOShA
Ekspertka w dziedzinie modowo-stylizacyjnej wypowiadająca się w telewizji (TVP1-„Kawa czy Herbata"), radiu ( Radio Kraków- „Przed Hejnałem") i innych mediach (Gazeta Wyborcza, New York Times, Młoda Para, Modowo.pl, etc.).


Prowadzi własną rubrykę "Gosha ProFashion" w magazynie Moda Forum, gdzie edukuje stylizacyjnie sprzedawców i właścicieli marek odzieżowych.
Jedna z pierwszych w Polsce Personal Shopper, prowadzi szkolenia dla osobistych stylistów w kraju i za granicą.

Współpracowała ze znanymi angielkami, podczas programu "Trinny i Suzannah ubierają Polskę".
Komentuje styl polskich i zagranicznych gwiazd dla Gala.pl
Absolwentka licznych szkoleń m.inn w St.Martins College of Art&Design w Londynie oraz London Collage of Fashion.

Posiada wieloletnie doświadczenia jako Osobista Stylistka i Personal Shopper. Wiedza oraz ugruntowane doświadczenie sprawiają, że można liczyć na profesjonalne usługi wizerunkowe.
Firma GOShA prowadzi szkolenia i działania PR dla firm z zakresu wizerunkowo - stylizacyjnego.

Zarówno osoby prywatne, firmy jak i media cenią sobie wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie, z jakim marka GOShA Małgorzata Kusper realizuje projekty.


Firma GOShA Małgorzata Kusper oferuje profesjonalne usługi dla kobiet i mężczyzn:

  • Usługi personal shopper
  • Zakupy ze stylistką
  • Metamorfozy
  • Stylizacje wizerunku ślubnego

 

Posiadamy również oferty dla Firm:

  • Szkolenia z zakresu dress code'u
  • Szkolenia wizerunkowe
  • Warsztaty stylizacyjne
  • Stylizacje do sesji zdjęciowych
  • Szkolenia dla personelu branży odzieżowej

 

Zapraszam na stronę firmową

Gosha Kusper - Osobista Stylistka

Porady stylizacyjne: Małgorzata ,,GOShA'' Kusper

Jedna z pierwszych w Polsce personal shopper. Autorka warsztatów i programów stylizacyjnych dla firm, prowadzi szkolenia dla osobistych stylistów. Jako ekspert od wizerunku wypowiada się w TV, radiu oraz magazynach. Pracowała przy programie "Trinny i Suzannah ubierają Polskę" oraz przy licznych sesjach zdjęciowych. Prowadziła autorski program TV "Męska Szafa". Absolwentka szkoleń St. Martin's College w Londynie oraz London College of Fashion. 

Pomaga wydobywać osobowość przez ubranie. Jest kreatywnym praktykiem, potrafi rozpoznawać potrzeby i docierać do sedna. Wie, jak określić styl danej osoby, zespojony z tym, kim jest i co robi w życiu. Uczy jak robić dobre zakupy na miarę własnego portfela, aby wyglądać najlepiej, jak to możliwe. Tworzy ciekawe programy stylizacyjne i umie skupić uwagę audytorium. Umie przekazywać wiedzę i lubi się nią dzielić. Osoby prywatne, firmy oraz media, z którymi współpracuje cenią wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie, z jakim pracuje.