Koszula dżinsowa

Do niedawna podstawowym dżinsowym akcentem w szafie każdego mężczyzny były spodnie, jednak równie uniwersalna co one może być dżinsowa koszula.

 

Wielu mężczyzn nie wie, jak ją nosić z czym łączyć? A wystarczy naprawdę niewiele, żeby stworzyć bardzo ciekawe i uniwersalne stylizacje.

 dzinsowa koszula

 

1. Total Dżins- koszula połączone z dżinsowymi spodniami i luźnym t-shirtem. Jest to bardzo modne połączenie, ciemny dżins na spodniach, jasny na górze, wszystko zależy od preferencji mężczyzny.
koszula z dzinsu

 

2. Dżins plus kolor – dżinsowa koszula bardzo dobrze wygląda w zestawieniu z kolorowymi spodniami, pod koszulę można założyć t-shirt

3. Dżins i skórzane spodnie – to propozycja dla miłośnika rocka, skóra i dżins to bardzo dobre połączenie, do tego obowiązkowo ciężkie buty
4. Dżinsowa koszula ze sportowa bluzą, swetrem, gdy zrobi się chłodniej na dżinsową koszulę wystarczy zarzucić bluzę i lekko ją rozpiąć
5. Koszula dżinsowa ze sportowymi spodniami, w tym przypadku koszula może mieć zrolowane rękawy, żeby uzyskać bardziej hip-hopowy look

 

Koszula dżinsowa to must have męskiej szafy, bo jak widać z powodzeniem sprawdzi się w wielu stylizacjach i na wiele różnych okazji.

 

Media

Dodaj komentarz

Security code
Odśwież

Porady stylizacyjne: Małgorzata ,,GOShA'' Kusper

Jedna z pierwszych w Polsce personal shopper. Autorka warsztatów i programów stylizacyjnych dla firm, prowadzi szkolenia dla osobistych stylistów. Jako ekspert od wizerunku wypowiada się w TV, radiu oraz magazynach. Pracowała przy programie "Trinny i Suzannah ubierają Polskę" oraz przy licznych sesjach zdjęciowych. Prowadziła autorski program TV "Męska Szafa". Absolwentka szkoleń St. Martin's College w Londynie oraz London College of Fashion. 

Pomaga wydobywać osobowość przez ubranie. Jest kreatywnym praktykiem, potrafi rozpoznawać potrzeby i docierać do sedna. Wie, jak określić styl danej osoby, zespojony z tym, kim jest i co robi w życiu. Uczy jak robić dobre zakupy na miarę własnego portfela, aby wyglądać najlepiej, jak to możliwe. Tworzy ciekawe programy stylizacyjne i umie skupić uwagę audytorium. Umie przekazywać wiedzę i lubi się nią dzielić. Osoby prywatne, firmy oraz media, z którymi współpracuje cenią wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie, z jakim pracuje.